Jeżeli chcesz odpowiednio dopasować felgi do koloru bądź modelu swojego auta skorzystaj z internetowego konfiguratora lub przymierzalni felg. Dzięki temu dowiesz się jak może w przyszłości wyglądać Twój samochód. Felgi aluminiowe na pewno sprawiają, że auto wygląda po prostu lepiej, i to jest właśnie najczęstszy powód ich zakupu. Dzięki temu, iż mają one bardziej ażurową budowę, a także skuteczniej niż obręcze stalowe odprowadzają ciepło z zacisków hamulcowych, co jest bardzo ważne szczególnie w autach o dobrych osiągach. Odpowiednio dobrane do auta felgi aluminiowe są też bardziej wytrzymałe niż zwykłe obręcze stalowe. System jest bardzo intuicyjny. Wpisujesz potrzebne dane, chwilę czekasz a pokażą Ci się po niedługim czasie dopasowane felgi. Jeśli widok Ci się spodoba to zapewne skończy się to zakupem właśnie tych konkretnych felg.

Jak to działa?

dobór felg do autaJuż nie musisz wyobrażać sobie, jak będzie wyglądał Twój samochód na jakichś wybranych felgach. Teraz możesz to po prostu zobaczyć używając dostępnego w sieci Konfiguratora. Umożliwia on obejrzenie felg w różnych rozmiarach także na dowolnym aucie. Jeżeli chcesz dobrać felgi aluminiowe do samochodu, URUCHOM KONFIGURATOR i po prostu wypełnij wymagane pola. Nie ma nic prostszego. Po pierwsze wybierz samodzielnie markę, serię, model i kolor Twojego samochodu. Masz do wyboru już nawet ponad 100 serii oraz około 1000 modeli samochodów. Jeśli nie znajdziesz swojego samochodu, na pewno wkrótce się pojawi, ponieważ zazwyczaj regularnie uzupełniane są bazy o nowe modele aut.Następnie KONFIGURATOR sam pokaże Ci wszystkie modele felg aluminiowych, które doskonale pasują do Twojego samochodu. Sportowe, czy eleganckie, trendy albo też klasyczne ponadczasowe wzory – na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Ostatecznie możesz również wybrać konkretną felgę i zobaczyć ją na swoim ulubionym samochodzie. Klikając wybrany model otrzymasz wszystkie niezbędne techniczne informacje na jego temat. Możesz również wydrukować otrzymane informacje. Dzięki temu szybko i łatwo dowiesz się czy dane felgi odpowiadają Twoim preferencjom. Jeśli tak będzie to nie ma na co czekać. Po prostu leć do salonu czy hurtowni. Odpowiednio dobrane do auta felgi aluminiowe są też bardziej wytrzymałe niż zwykłe obręcze stalowe. System jest bardzo intuicyjny. Wpisujesz potrzebne dane, chwilę czekasz a pokażą Ci się po niedługim czasie dopasowane felgi.

[Głosów:0    Średnia:0/5]