Chcesz dysponować flotą nowoczesnych samochodów firmowych bez potrzeby angażowania własnych środków finansowych? Teraz jest to możliwe. Wystarczy, że skorzystasz z oferty Toyota for Life Fleet Management.

Na czym to polega?

Toyota for Life Fleet Management to program długoterminowego najmu floty, stanowiący ciekawą alternatywę dla wykupu samochodów na własność. Wynajem pozwala na odpowiednie oszacowanie wydatków i ich redukcję do niezbędnego minimum. ,,Usługa realizowana jest przy czynnym udziale Toyota Leasing Poland. W ramach oferowanego programu, klient otrzymuje flotę z pełnym pakietem ubezpieczenia oraz wsparciem zarządzania pojazdami” – informuje ekspert Toyota Konsek Sosnowiec, autoryzowanej stacji dealerskiej marki Toyota.

Wszystko pod kontrolą

Zarządzenie flotą spoczywa niemal wyłącznie na barkach Toyoty, co umożliwia efektywne planowanie i kontrolę kosztów eksploatacji pojazdów przez cały okres trwania umowy. ,,Do administrowania flotą danej firmy jest oddelegowany osobisty konsultant. Zajmuje się on wszelkimi sprawami związanymi z ubezpieczeniami, przeglądem i serwisem samochodów, a także ewentualną likwidacją szkód” – dodaje specjalista Toyota Konsek. Stosowany system ,,konsultanta-opiekuna” prowadzi do maksymalnego uproszczenia procedur i formalności, czyniąc ofertę Toyota for Life Fleet Management jeszcze bardziej atrakcyjną.

Dodatkowe korzyści

Korzystanie z oferty flotowej Toyota niesie ze sobą szereg korzyści, związanych nie tylko z wynajmem. Posiadany kapitał obrotowy umożliwia Toyocie odkup dowolnej ilości nieużywanych samochodów flotowych. Marka gwarantuje najwyższą możliwą cenę odkupu wraz z szybką wymianą dotychczasowej floty na nową. ,,Ponadto, oferujemy nowoczesną metodę odsprzedaży samochodów służbowych, wycofanych z użycia w firmie. To ciekawa opcja, która powinna zainteresować przedstawicieli nie tylko dużych, ale też małych i średnich przedsiębiorstw” – podsumowuje przedstawiciel Toyota Konsek.

[Głosów:2    Średnia:5/5]