Twój biznes potrzebuje godnego reprezentanta, dzięki któremu zyskasz nie tylko w oczach kontrahentów, ale także konkurencji. Trudno o lepszego wspólnika niż Alfa Romeo: markę, która wie, jak zadbać o Twoje interesy. Wersja wyposażenia Business to znakomite wyjście dla kierowców, którzy w samochodach służbowych oprócz odrobiny luksus i komfortu poszukują również praktycznych rozwiązań.

Twój najlepszy partner

Kto powiedział, że auto służbowe nie może gwarantować przyjemności podczas jazdy? Idealny samochód dla biznesu to taki, który oprócz komfortu i ergonomii zapewnia również doskonałe wrażenia. Reprezentatywność to kolejna istotna cecha, o której nie można zapominać, wybierając samochód dla biznesu. Alfa Romeo jest marką, która nie zawodzi i spełnia wszystkie wymogi dotyczące aut służbowych. Do tego proponuje nie jedno, a kilka rozwiązań.

Biznes z klasą dzięki Alfa Romeo

Wybierać można spośród czterech flagowych modeli marki, a każdy z nich spełnia wymagania innego typu kierowcy. Giulia to klasyczny sedan o niewątpliwej urodzie, Giulietta jest jej nieco drapieżniejszym odpowiednikiem. To jak wybór między delikatniejszą a bardziej zadziorną siostrą. Stelvio to auto dla tych, którzy pragną wyróżnić się w sposób szczególny, podkreślając zamiłowanie do siły i pewności za kółkiem. Mito to z kolei propozycja dla miłośników wygodnej, ergonomicznej i praktycznej jazdy w pełnym tego słowa znaczeniu.

Wersja wyposażenia dla nowoczesnych

Każdy z modeli dostępny jest w wersji Business – serwis Alfa Romeo zadbał, aby zaproponowane dla firm rozwiązania spełniały oczekiwania kierowców wymagających i skorych do testowania nowości. Wnętrza są nowoczesne, ale przy tym proste: nie narzucają się, gwarantując komfortową jazdę bez rozpraszania. Pod względem technicznym również pojawiło się kilka udogodnień: kierownica z wbudowanym przyciskiem uruchamiania silnika to spora wygoda, podobnie jak system multimedialny Alfa Connect Nav, dzięki któremu prowadzenie rozmów, nawiązywanie połączeń telefonicznych czy odbieranie SMS-ów jest możliwe bez użycia rąk.

[Głosów:0    Średnia:0/5]