Nawet bezpiecznie jeżdżący kierowca, może nie ze swojej winy, wziąć udział w wypadku lub kolizji, a jego pojazd poważnie ucierpi. Do tego potem otrzyma za niskie odszkodowanie z OC sprawcy. Nic straconego. Pieniądze można uzyskać większe, jeśli skorzysta się z usług firmy Debitum –  https://www.debitum.com.pl/, której specjalnością jest odkup odszkodowań OC.

Dlaczego warto skorzystać z Debitum

Firma jest obecna na rynku już od 20 lat, więc zna go doskonale. Zatrudnia profesjonalistów (konsultantów, prawników, rzeczoznawców), którzy szybko i odpowiednio umiejąc wycenić szkodę. Działa na terenie całej Polski, dojeżdżając do klienta we wskazane przez niego miejsce i oferując mu kompleksową obsługę w zakresie odzyskiwania odszkodowań majątkowych, osobowych albo komunikacyjnych.

Odkup odszkodowań OC – jak to działa

Załóżmy, że ktoś nie ze swojej winy brał udział w zdarzeniu drogowym, którego rezultatem jest mniejszy lub większy uszczerbek pojazdu. Otrzymano odszkodowanie z OC sprawcy, jednak jest ono za niskie i na przykład, po sprawdzeniu cen w warsztacie samochodowym wynika, że nie zrekompensuje nakładów na naprawę. To jest ten moment, kiedy trzeba zwrócić się do firmy Debitum. Ona zapewni dodatkowe pieniądze. Trzeba mieć świadomość, co potwierdzają dane, że firmy ubezpieczeniowe zaniżają wysokość szkody o ok. 60 procent!

Co jest potrzebne

4aDo firmy trzeba dostarczyć niezbędną dokumentację (kosztorys szkody, decyzja o przyznaniu odszkodowania po wypadku). Zostanie ona dokładnie przeanalizowana przez specjalistów z Debitum i na tej podstawie zostaną ustalone warunki współpracy z klientem, w tym również wysokość pieniędzy, jaka zostanie wypłacona poszkodowanemu w wypadku lub kolizji. Etap kolejny to podpisanie umowy z firmą w wybranym przed klienta miejscu i czasie oraz przekazanie ustalonych wcześniej pieniędzy, stanowiących dopłatę do odszkodowania.

Reszta działania jest już poza poszkodowanym. Firma Debitum która  oferuje między innymi odkup odszkodowań komunikacyjnych –  https://www.debitum.com.pl/odkup-odszkodowan-komunikacyjnych.html staje potem do walki z ubezpieczycielem o to, aby otrzymać od niego należną część odszkodowania za wypadek. Te pieniądze są jej zyskiem z transakcji.

Czemu odkup odszkodowań OC jest opłacalny

Warto zdecydować się na odkupienie odszykowania OC? Z co najmniej kilku powodów. Pierwszy i chyba najważniejszy jest taki, że otrzyma się dodatkowe pieniądze na naprawdę pojazdu i otrzyma się je od razu po podpisaniu umowy. Żeby zdobyć fundusze, wystarczy dopełnić minimum formalności. Niczym się nie ryzykuje. Zasady współpracy są klarowne i zgodne z literą prawa. Oraz ustalane wspólnie z klientem.

[Głosów:1    Średnia:5/5]