Modele z gamy Audi cieszą się nie tylko popularnością w salonach samochodowych, ale również na rynku samochodów używanych. Co kryje się za tak dużą popularnością używanych samochodów tej niemieckiej marki? Jak kupić swój wymarzony pojazd i otrzymać atrakcyjne finansowanie?

Dlaczego używane Audi cieszą się taką popularnością?

Marka Audi, choć blisko spokrewniona z popularnym Volkswagenem, zaliczana jest do klasy premium, w dużej mierze dzięki bardzo wysokiej jakości wykonania i doskonałemu wykonaniu. Przez dekady modele Audi stały się synonimem długowieczności – począwszy od lat 80. I samochodów wyposażonych w jednostki wysokoprężne – aż po obecnie produkowane modele z silnikami hybrydowymi i elektrycznymi. Niezależnie od modelu i generacji decyzja o zakupie samochodu wyprodukowanego w Ingolstadt oznacza gwarancją bezproblemowej eksploatacji i bezprecedensowego komfortu podróży. Nie dziwi zatem fakt, że po te samochody sięgają nie tylko klienci na całym świecie, ale również rządy, dla których przedstawicieli Audi bardzo często stanowi pierwszy wybór.

Modele takie jak Q5 czy Q7 mimo kilkuletniej już obecności na rynku wciąż stanowią wzór w swojej klasie – zarówno pod względem ergonomii, przestronności, niskiego zużycia paliwa, jak i niezawodności. Tysiące rodzin przekonało się, jak praktyczne są te potężne SUVy, na których upływ czasu nie wywiera większego wpływu – stąd również bardzo wysokie ceny na rynku samochodów używanych. Kupując więc Audi – niezależnie czy nowe, czy używane, w zasadzie masz pewność, że nawet po kilku latach eksploatacji będziesz mógł odsprzedać go w nadal bardzo atrakcyjnej cenie.

Teraz używane Audi jest bliżej, niż myślisz!

Na rynku samochodów używanych w ostatnich latach zmieniło się bardzo wiele. Nie tylko zwiększyła się liczba pojazdów z krajowego podwórka, co ułatwiło ocenę ich historii i stanu technicznego, ale również wprowadzone zostały nowe sposoby finansowania. Do niedawna jedynym sposobem na kupno używanego samochodu był zakup za gotówkę lub ewentualnie na raty. Dziś chętnym na Audi używane leasing wydaje się być najbardziej optymalną opcją. Ogromny wybór modeli na rynku wtórnym, połączony z możliwością nabycia wybranego pojazdu, płacąc bardzo niską ratę, sprawiają, że tysiące osób, które do tej pory nie marzyły o luksusowe Audi, odkrywają, że teraz ich na nie stać. Twoja rodzina również zasługuje na bezpieczeństwo, komfort i prestiż – przekonaj się więc samodzielnie, jak niewiele dzieli Cię od kolejnego samochodu – tym razem z logo Audi.

[Głosów:0    Średnia:0/5]