Twoja firma zaczyna się rozwijać? W takim razie odpowiedz sobie, ile masz maszyn wykorzystywanych codziennie przez pracowników. Mowa oczywiście o samochodach, pojazdach rolniczych lub budowlanych, które przemierzają każdego dnia wiele kilometrów – nawet jeśli są one wykonywane jedynie na placu budowy lub polu.

Wystarczą dwa pojazdy, by nadzór nad nimi był utrudniony. Jak zatem poradzić sobie z tym zadaniem w sposób maksymalnie efektywny? Chociażby przy pomocy czujników i aplikacji, które tworzą nowoczesne zarządzanie flotą samochodową. Jakie otrzymasz z tego korzyści? Przedstawimy Ci wszystkie informacje na ten temat w dalszej części przygotowanego materiału. Zaufaj wiedzy specjalistów, którzy od lat tworzą tę branżę i stale rozmawiają z klientami i użytkownikami.

To nie jest skomplikowane

Każdego dnia udowadniamy, że zarządzanie flotą samochodową wcale nie jest skomplikowane i poradzi sobie z nim każdy – nawet osoby, które nie mają doświadczenia w tego typu czynnościach. Skąd ta pewność? Ponieważ doprowadziliśmy interfejs oprogramowania do takiego poziomu, że jest on obecnie bardzo intuicyjny i każdy, kto zapozna się z instrukcją obsługi, będzie wiedzieć, gdzie znajdzie interesujące go informacje na temat danego samochodu, czy czasu, w którym był on użytkowany przez Ciebie lub Twoich specjalistów.

Dodatkowe oszczędności

Czy zarządzanie flotą samochodową to zbędny wydatek? Biorąc pod uwagę ilość atutów, które otrzymasz, lepiej myśleć na ten temat, jako o inwestycji. Zyskasz w końcu dzięki temu dodatkowe oszczędności w postaci paliwa, czasu lub rzadziej będziesz zmuszony wymieniać części eksploatacyjne, dokonywać przeglądów i wymiany płynów. Ile w ciągu roku wynoszą u większości osób oszczędności? Około 5-10 tysięcy złotych na jednym aucie. Trzeba przyznać, że to imponująca wartość, ponieważ dla takiej sumy na pewno znajdziesz zastosowanie.

Monitoring stanu pojazdów

Samochody posiadają w swojej konstrukcji wiele elementów eksploatacyjnych, które ulegają zużyciu podczas jazdy. Niestety, ma to ogromny wpływ na komfort jazdy, bezpieczeństwo, a nawet na ilość spalanego paliwa. Nie można zatem bagatelizować pierwszych sygnałów, które pojawiają się w trakcie wykorzystywania danej maszyny. Co to ma wspólnego z systemem pozwalającym na zarządzanie flotą samochodową? Otóż taka instalacja jako pierwsza udowodni nam, że dzieje się coś nie tak, wskazując zwiększone zużycie paliwa, przy wykonaniu tej samej pracy. To pierwszy znak, że należy wezwać specjalistę lub pojechać do niego z naszym pojazdem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]