Bawaria Motors to firma działająca w branży motoryzacyjnej już od 1979 roku. Wiele lat doświadczeń oraz nieustannej obserwacji zmieniających się trendów, jak również potrzeb klientów zaowocowało ugruntowaną pozycją na światowym rynku oraz ogromnym zainteresowaniem wśród klientów poszukujących samochodów marki premium. Aktualnie poszukujemy nowych pracowników do naszego oddziału w Krakowie, dlatego, jeśli jesteś ambitną, pełną zapału do pracy osobą, która interesuje się motoryzacją, zapraszamy do poznania przygotowanej przez nas oferty.  Oferujemy przede wszystkim bardzo interesujące możliwości rozwoju zawodowego, które staną się kluczem do drzwi dalszej kariery.

Dealerzy Bawaria Motors (http://www.praca-dealerbmw.pl/) nieustannie dążą do wyznaczania wysokich standardów w obsłudze klienta, w związku z czym zapewniają interesujące oferty pracy na terenie całej Polski – w tym również w Krakowie. Zarządzanie, serwis czy sprzedaż to tylko niektóre obszary, w których będziesz mógł się wykazać aplikując do nas.

Praca w BMW może okazać się spełnieniem Twoich zawodowych marzeń, dlatego warto skorzystać z tej wyjątkowej szansy.  Naszym pracownikom zapewniamy możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach, które mają na celu rozwój kompetencji pracownika oraz jego zawodowych pasji. Już teraz możesz stać się częścią sukcesu Bawaria Motors. Zachęcamy do wysyłania CV oraz listów motywacyjnych pod wskazany adres e-mailowy. Product genius, technik, doradca do spraw sprzedaży samochodów, kierownik działu sprzedaży, doradca serwisowy, doradca do spraw sprzedaży części oraz akcesoriów – to tylko niektóre stanowiska pracy, które oferujemy w naszym oddziale w Krakowie.

Do naszego zgranego, ambitnego i nastawionego na sukces zespołu poszukujemy młodych, zaangażowanych w pracę osób, które lubią podejmować nowe, często trudne wyzwania. Zależy nam na pozyskaniu osób rzetelnie wykonujących swoje obowiązki, samodzielnych, które dodatkowo umieją pracować w grupie. Znajomość języków obcych oraz doświadczenie w zawodzie będzie dodatkowym atutem. Jeżeli umiesz budować długofalowe relacje z klientami, jesteś osobą komunikatywną, otwartą i w pełni angażujesz się w swoją pracę, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Chętnie odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania drogą telefoniczną lub e-mailową. Wierzymy, że to właśnie Ty staniesz się częścią naszego zespołu, a praca, którą oferujemy, spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Oferujemy bardzo dobre wynagrodzenie, a także atrakcyjne warunki pracy w naszej światowej firmie.

[Głosów:2    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMyjnia ręczna Bytom
Następny artykułMyjnia ręczna Zabrze

Interesuje się samochodami i ogólnie motoryzacja od niepamiętnych czasów. Na blogu publikuje głównie o autach.