Nowoczesne rozwiązania magazynowe wykraczają daleko poza stosowanie standardowych, drewnianych palet. Dzięki szerokiej ofercie plastikowych pojemników transportowych na rynku możemy zarządzać przewozem towarów w możliwie najbardziej ergonomiczny sposób. Szczególną uwagę należy tu zwrócić na praktyczne, nowatorskie skrzyniopalety.

Pojemnik Palox – dlaczego to przyszłościowy wybór?

We współczesnej logistyce liczy się przede wszystkim efektywność i ciągłość łańcucha dostaw. Zaburzenia na którymkolwiek etapie transportu towarów skutkują nieprzewidzianymi konsekwencjami nie tylko dla producentów, ale także dla klientów i właścicieli sklepów. Dlatego istotne jest, by każdy detal tego procesu został zoptymalizowany przy użyciu najbardziej aktualnych rozwiązań.

Jeśli chodzi o palety i skrzynie transportowe, pojemnik Palox stanowi bezbłędny przykład takiego właśnie rozwiązania. Skrzyniopalety te wykonywane są z wysokiej klasy tworzywa, odpornego na naprężenia, zgniatanie i pękanie, a przy tym pozbawionego dużych porów, co gwarantuje możliwość regularnej dezynfekcji skrzyń. Pojemniki Palox zabezpieczają towar przez wpływem promieniowania słonecznego, wilgoci, grzybów i pleśni, umożliwiając jednocześnie uproszczenie transportu zautomatyzowanego.

Pojemniki Palox na magazynie – logistyczna perfekcja

Wspomniane wyżej cechy budowy pojemników Paloks niewątpliwie pozwalają temu typowi pojemnika wysunąć się na prowadzenie wśród nowoczesnych propozycji logistycznych. Poza właściwościami samego tworzywa oraz pojemnością skrzyniopalet warto również zwrócić uwagę na ich kompatybilność z pojazdami magazynowymi oraz innymi rozwiązaniami w zakresie automatyzacji.

Co więcej, pojemniki Palox występują na rynku w postaci kilku sprawdzonych modeli, z których każdy różni się nieco detalami konstrukcyjnymi. Planując ułożenie towaru na magazynie, łatwo będzie zatem zestawić ze sobą komplet indywidualnie dobranych skrzyniopalet, pasujących idealnie do konkretnego miejsca ich przechowywania.

Przykładowo – jeżeli dana partia pojemników znajdzie się w ścisłym otoczeniu innego typu towarów, przepływ powietrza do wnętrza skrzyń może zostać utrudniony. Jeśli dane produkty wymagają dużo staranności w kwestii cyrkulacji powietrza, skrzyniopalety Paloks z perforowanymi ściankami będą tu jak znalazł. Ich producent z przyjemnością pomoże klientowi znaleźć zestaw pojemników, który sprawdzi się najlepiej w jego przestrzeni magazynowej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]